Menu
xurox
xurox

XUROX

zawory motylkowe miękkouszczelnione
zawory motylkowe metal-metal bezuszczelkowe

Centryczne zawory motylkowe (przepustnice) miękkouszczelnione i bezuszczelkowe. Międzykołnierzowe (WAFER), dwukołnierzowe i jednokołnierzowe (LUG), w zakresie średnic DN32-DN1200 i klasie ciśnieniowej PN10-PN16 oraz ASME 150#.

Xurox to przede wszystkim unikatowa róznorodność materiałów, przy wyjątkowo przystępnych terminach realizacji. Ten niepozorny, hiszpański producent, jak mało kto opiera się na lokalnych dostawcach odlewów i pozostałych komponentów. Stąd wyjątkowy asortyment i wyjątkowa elastyczność.

Dysk żeliwny powlekany epoksydem, Halarem, z alu-brązu, Hastelloy'u, Duplexu lub stali nierdzewnej.

Korpus z żeliwa sferoidalnego GGG40, alu-brązu, stali węglowej lub kwasoodpornej.

Manszety wymienne lub wklejane (praca z podciśnieniem): EPDM, EPDM HT, EPDM-B, EPDM-KP, NORDEL, NR, NBR, NBR-X, Neopren-B, Butyl, Hypalon, Viton, Viton-bio, Viton-GF, MWQ (Silikon, Silikon-steam), FMVQ (Fluorosilikon), Flucast AB/P i AF100 (do mediów ściernych).

Zakres temperatur T=-20/+190°C.

Bardzo ciekawą propozycją są zawory Xurox 515WMM - całość wykonana ze stali kwasoodpornej 316SS w wersji bezuszczelkowej (szczelność 99%), doskonale nadające się jako klapy przesłonowe i dampery. Ten sam zawór w wersji z uszczelnieniem elastomerowym i sterowaniem kwasoodpornym jest ciekawym rozwiązaniem do pracy w całkowitym zanurzeniu.

Pełna szczelność (oprócz wersji bezuszczelkowych metal-metal).

PED, atest PZH (woda pitna), ISO5211.

xurox

Zapraszamy!